DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Zábava - O všem

Pre mnohých asi otrepaná stránka ale zároveň pre mnohých niečo zaujímavé. Hovorím o webe http://tribalwarsmap.com/cz/ . Web je podobný pre všetkých známemu TW stats. Nájdete tu kopec informáci o hráčoch, kmeňoch ale aj zároveň narozdiel od TW statsu získate vizuálnu predstavu a sytuáciach vo vami zvolenej oblasti.

___________________________________________________________________________

Tak toto píšu o našej milovanej hre na oblúbenej online encyklopedii, wikipedii 

Divoké kmene (v origináli Tribal Wars) je strategická online hra. Úlohou hráča je budovať ekonomiku, armádu a rozvíjať diplomatické vzťahy s ostatnými hráčmi. Na slovenskej verzii hry je registrovaných viac než 55 000 hráčov, na českej viac než 110 000 hráčov, na anglickej viac než 600 000 hráčov.Celkovo s 2,5 miliónmi hráčov v 20 krajinách patria Divoké kmene k jedným z najväčších browserových hier na svete.

Hra sa odohráva v stredoveku, na začiatku hry má hráč jednu dedinu, ktorú rozvíja, útočí na iné dediny, nadväzuje spojenectvá s inými hráčmi. Základné suroviny sú drevo, hlina a železo. Po postavení panského dvora, si môže hráč podmaňovať dediny iných hráčov.

 Hra je rozdelená na svety, ktoré sa otvárajú postupne podľa počtu hráčov na tých predchádzajúcich. Slovenská verzia sa môže pochváliť s počtom svetov 7. Každý svet je ešte delený na 100 kontinentov.  

_____________________________________________________________________________
 
A teraz niečo z úplne iného súdka...
 
BEIJING - Predstavitelia čínskeho mesta Čang-ťia-ťie v provincii Chu-nan sa rozhodli premenovať jeden z miestnych vrchov podľa sci-fi filmu Avatar režiséra Jamesa Camerona. Cieľom tohto kroku je prilákať do oblasti viac turistov.
 
Skúste si aj vy premenovať vašu dedinku Avatar a možno aj vy prilákate nových záujemcov ;)
 
_______________________________________________________________________________
 
 Milí spoluhráči, naozaj si dávajate pozor na kradnutie účtov. Táto záležitosť musí byť naozaj vážna keď túto správu poslal náš DK tým hráčom zo sveta 16 až dva krát ;).
 
Vážení hráči,
upozorňujeme, že kdokoliv zadá své přihlašovací údaje na stránkách divokekmeny.ha-ck.eu, dává svůj účet podvodníkovi. Jakýkoliv účet, který bude takto napaden bude okamžitě uzavřen. Předejdětě proto těmto problémům a nikomu a nikam nedávejte své přihlašovací údaje.

S pozdravem,
DK tým.
 
_______________________________________________________________________
Pozor má kámoše !..
 
 
 
Mě zabije pomoct !!
 
 
Pomoct on zautočí!!