DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Návod - Jak hrát

Návod

0-500 bodů - je období, kdy hlavně se zakládáš na produkci a až přibližováním k uvedené hranici 500P budeš budovat armádu a farmit. Stavěj co nejvíce dolů, hlíněný a dřevěny by měly být o něco vyšší level než důl železný, rozšiřuj podle toho co potřebuješ, potřebuješ li dřevo postav dřevorubce atd..Mezitím rozšiřuj skladiště podle potřeby. Doly časem trvají už vcelku hodně času a tak postav hlavní budovu na úroveň 5 a kolem 300 bodů začni produkovat nějaké ty vojáky na farmení stav hlavně kopiníky, ale vystav i šermíře ať ti kopiníci při útocích neumírají, jelikož kopinící mají velkou nosnost, ale malý utok tak pošli vždy tak 50 kopiníků a 10 šermířů, farmi hráče, kteří ti dávají suroviny a né hráče, od kterých přijdeš z nulou. Také nefarmi hráče z armádou a vyššíma bodama, protože ti mají armádu většinou, kopiníci a šermíři jsou obrané jednotky a tak by střet s šermířeme či kopiníkama nepřežili bez ztrát či vůbec. Podívej se také po okolí a zjisti jestli není někde kmen, který hraje na kvalitu a ne kvantitu, požádej o členství, už jenom podle stylu jednání poznáš schopnost kmenu, před podáním žádosti ovšem se poptej v okolí, podívej se jak jsou daleko od sebe, popis, statistiky, nikdy nezjistíš přesnou sílu a míru spolupráce, ale můžeš mít aspoň nějakou představu.

Při dosáhnutí cca 500P by si měl mít :

 
Hlavní budova (Stupeň 12)
Kasárna (Stupeň 6))
Kovárna (Stupeň 1))
Dřevorubce (Stupeň 17)
Lom na hlínu (Stupeň 17)
Železný důl(Stupeň 15)
Tržiště (Stupeň 4)
Selský dvůr (Stupeň 7)
Skladiště (Stupeň 10)
Skrýš (Stupeň 3)
Opevnění (Stupeň 5)
 
Armádu velkou aspoň tolik, kolik máte bodů v poměru 1:4 šermíř:kopiník (přibližně, časem se to vyrovnává, časem najdeš vlastní taktiku.

500-více
 
Stavěj pořád produkci a armádu, zkoumej zvědy a další jednotky, vše se bude vyvíjet podle situace(útoků, válek, okolí) atd... Vesnici obsazuj s minimálně 3-4 šlechticema aby si vesnici obsadil během 5 vteřin, samozdřejmě před šlechtou posílej čistku.