DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Kmen - Jak vést

Kmen

Tento návod může přinést spoustu rad i užitečných informací začátečníkům, ale i pokročílým hráčům, kteří mají své zkušeností. Tento návod dělám podle vlastních zkušenosti z kmeny.

Co potřebuješ k založení kmene ? .


A.Kontinent není zas v tak pokročilé fázi hry, jinak začínající kmeny nemají zas tak velkou šanci se prosadit ovšem, pokud se domluvíš z pár dobrými hráči 5-10 máte šanci!!..

B.Jste velice aktivní hráči DK, věnujete jim minimálně 2-3 hodiny denně. Musíte vyřizovat korespondenci, velet a spoustu dalšího.

C.Musíte mít chuť pozívat hráče, velet a hlavně musíte si být jistí, že vás to nepřestane bavit po chvilce.Také musíte mít odhodláni a nesmí vás odradit pár útoků vyhružky a nic jiného.

Jak založit kmen ? .

A.Založte kmen ve více hráčích, nejlépe ve 2-5 hráčích, potom se k vám bude chtítí více lidem.POZOR: Spoluzakladatelé musí mít uroveň !!.. Domluvte se na právech a směru kmene.

B.Pište a kontaktuje lidi v okolí.Pište jim přátelsky a diplomaticky na většinu hráču pak zapůsobíte.

C.Klikněte na tlačítko kmen a vyberte název, nejlépe nějaký výstižný a né děcký, hlavně ne něco jako Zabijaci. Následně vypište popis stručně a jasně, nepište lebky ani nic podobného ani výhružky !!..

Koho brát ?

Neberte hráče očividně slabé a nerozrůstající se. Když vám někdo napíše nemůžu k vám, raději hned odmítejte, takový hráč je diplomaticky neschopný. Také mezi své řady neberte hráče daleko od vás nejlépe pár políček, ale zase né moc blízko ať si nepřebíráte farmičky.

Pokud je v kmenu nuda .


A.Vypisujte na foru jakékoliv soutěže, popřípadě pokud máte hodně surek i o suroviny.

B.Pořádejte utočné akce na jeden cíl, zjistíte i kdo je jak schopný a kdo ne :-)

C.Vypisujte ankety, vytvořte na foru sekci zábava-pokec a tam pořád se bavte.

D.Určitě najdete vlastní strategii, podle situace.